سجاد عرب عامری

برنامه نویس

فرانت اند

بک اند

اپلیکیشن موبایل

طراحی صفحات PWA

AGI,AMI

SERVER MANAGEMENT

Python

0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

سجاد عرب عامری

برنامه نویس

فرانت اند

بک اند

اپلیکیشن موبایل

طراحی صفحات PWA

AGI,AMI

SERVER MANAGEMENT

Python

نوشته های بلاگ

دانلود نسخه جدید برنامه گود لاک سامسونگ NiceLock – Launcher for Good Lock

دانلود نسخه جدید برنامه گود لاک سامسونگ NiceLock – Launcher for Good Lock

NiceLock – Launcher for Good Lock گود لاک یک نرم افزار کاربردی جهت شخصی سازی و تغییر ظاهر بخش های مختلف گوشی های شرکت سامسونگ است. با این نرم افزار میتوانید تمام بخش های گوشی خود را از بخش اعلانات گرفته تا ظاهر قفل صفحه و ساعت های روی صفحه گوشی را تغییر دهید و آنها را شخصی سازی کنید این نرم افزار پلاگین های مختلفی دارد که باید آنها را یک به یک دانلود کرده و نصب کنید هر کداام از این پلاگین ها بخشی از گوشی یا تبلت اندرویدی شما را تغییر می دهند که در صفحه مربوط توضیحات آن ارائه شده است .

ویژگی های برنامه NiceLock اندروید:

  • قابلیت نصب پلاگین های مختلف
  • امکان به روز رسانی پلاگین ها
  • تغییر بخش های مختلفی از گوشی با نصب افزونه ها
  • استفاده آسان
  • کم حجم
  • رایگان

نسخه جدید برنامه گود لاک یا نایس لاک NiceLock (Ad-Free) – Launcher for Good Lock (Paid) سامسونگ را میتوانید از وب سایت موبایل روز دریافت کنید. این برنامه توسط Blue Horizon Apps‏ منتشر شده است و تا کنون بیش از صد هزار نفر آن را نصب کرده اند. ما این نرم افزار را تنها بر روی گوشی های سامسونگ تست کرده ایم و بدون مشکل اجرا شده است و بر اساس نوشته های سازنده تنها بر روی گوشی های شرکت سامسونگ قابل استفاده است.

آموزش استفاده از گود لاک سامسونگ :

ابتدا آخرین نسخه گود لاک سامسونگ را از لینک زیر دریافت کنید و نصب نمایید حالا شما باید پلاگین های مختلفی را که برای این برنامه منتشر شده است را از باکس دانلود زیر نصب کنید با کلیک روی لینک مربوط افزونه هایی را که برای این برنامه طراحی شده اند را مشاهده میکنید که با کلیک بر روی هر کدام توضیحات و چگونگی فعال سازی افزونه برای شما نشان داده می شود.

 

 

 

دانلود نرم افزار از سرور دیلی موبایل

 

دانلود پلاگین های نرم افزار از سایت دیلی موبایل

 

 

برچسب: